Mektuplar: Okuyucular Russell Westbrook’un Clippers’a tepkisini dile getirdi

Birumut

New member
Clippers koçu Tyronn Lue’nun yerinde olsaydım, Russell Westbrook’a süre dolmadığı sürece üçlük atmamasını söylerdim çünkü onun üç sayılık atışları neredeyse NBA’deki en kötü üçlüktü. Ayrıca Russ ne zaman aptalca bir pas atsa onu oturtuyorum. Aksi takdirde Russ’ın sahaya getirdiği enerji Clippers’a kesinlikle yardımcı olacaktır.

Vaughn Hardenberg
Westwood

::

Sahte şah, Westbrook’a değersiz bir piyon gibi davrandı, bu yüzden umalım ki Russell olağanüstü derecede iyi oynasın ve basketbol dünyasına şahın Lakers tarihindeki en kötü GM olduğunu göstersin.

James’i dinlediği için bile kraliçe Jeanie’ye yazıklar olsun. Teşekkürler Paul George.

Fred Wallin
Westlake Köyü

Clipper’ın beyin güvenine: İşler kötüye gittiğinde (ki kaçınılmaz olarak böyle olacak), uyarılmadığınızı söylemeyin.

Thomas Filip
Moorpark

Bu ne sürpriz. Bill Plaschke, Clippers’ın da Lakers’la aynı hataları yaptığını iddia ediyor. Clippers, biraz sağlık dışında tek ihtiyaçları olan potaya giden tecrübeli bir oyun kurucuyu şansa bırakmak için Steve Ballmer’ın yedek paralarının bir kısmından vazgeçti. Russ istatistik tablosunu doldurmayacak ya da savunmada stoper olmayacak ama Clippers’ın ilk bayrağını yükseltmeye yardım edebilir.

Bruce Galerisi
Palmdale

Westbrook, kolaylaştırıcı olarak açıkça tanımlanmış bir role ve sözleşmesinde açıkça tanımlanmış bir maddeye sahipse, Clippers’a büyük bir yardımda bulunabilir: Her üç sayılık atışta 10.000 dolar para cezasına çarptırılacaksınız.

Ron Ovadia
Irvine

Bir Clippers taraftarı olarak Russell Westbrook’u alma konusunda endişelerim olduğunu kabul ediyorum. Daha sonra Bill Plaschke, bu hamlenin takım için felaket olacağını öne süren bir köşe yazısı yazdı. Bill’in başarılı tahmin oranı yaklaşık %8 olduğundan, kendimi hemen daha iyi hissettim.

Bert Bergen
La Cañada

Clippers taraftarları için haftanın en dehşet verici açıklaması başantrenör Tyronn Lue’dan geldi. “Russ’un Russ olmasını istiyoruz.”

Hugh K. Malayca
Öküzard