'NBA'in İçinde': İşte Chuck, Shaq, Kenny ve Ernie'nin en iyi anları

Birumut

New member
İki yıldan kısa bir süre sonra Johnson, oğlu Michael'ın 33 yaşında vefat etmesinin ardından şovdan bir süre uzak kaldı. “Inside the NBA”, Ernie'nin yokluğunda Michael Johnson'a saygı duruşunda bulundu ve O'Neal, Barkley ve Smith yakın arkadaşları ve iş arkadaşlarına teselli ve destek sundular.

“Böyle büyük bir adamın incindiğini görmek hepimizi incitiyor,” dedi O'Neal. “Ernie, seni sevdiğimi biliyorsun, seni sevdiğimizi biliyorsun. Sana ve ailene başsağlığı diliyorum ve bizden neye ihtiyacın olursa olsun, hayatımın geri kalanında yanında olacağımı biliyorsun.”

Smith şunları söyledi: “Ernie genellikle yaslandığımız kişidir. Bu yüzden Ernie, bize yaslanman gereken ilk zaman bu.”

Johnson, 9 Kasım 2021'de programa döndüğünde tam da bunu yaptığını açıkladı.

Johnson, “Geçen hafta hepinizin söylediklerini dinledim ve Kenny, bana ve aileme güvenmem gerektiğini söyledin, tam da bunu yaptım, Turner ailesine, arkadaşlarımıza, inancımıza güvendik çünkü 29 Ekim'de oğlumuz Michael'ı kaybettik,” dedi.

“Bu yüzden dışarıdaki hepinize, sosyal medyayı mümkün olan en nazik ve en şefkatli şekilde kullanan herkese, tüm mesajlar, telefon görüşmeleri için teşekkür etmek istiyorum. Ailemiz için çok bunaltıcı, bu yüzden bunun için çok teşekkür ederim. Ve başaracağız, devam ediyoruz ve Michael'ın şu anda bizden daha iyi ellerde olduğunu biliyoruz.”